Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MONTARE - DEMONTARE = IUL 2024 =FE 1088 / 10.07.2024

Număr anunț
DA36132300
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
Cod CPV
98300000-6 · Servicii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON