Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE ECUSIOANE

Număr anunț
DA20159398
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kelemen Imre (CUI 4368081)
Furnizor / câștigător
SIGNO SRL (CUI RO6754984)
Cod CPV
35123400-6 · Ecusoane de identificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135 RON
Valoare atribuită
135 RON
Data publicării
25.04.2018 09:49
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135 RON

din 135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.