Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR VERTICAL

Număr anunț
DA20159374
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669 RON
Valoare atribuită
669 RON
Data publicării
25.04.2018 09:47
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669 RON

din 669 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.