Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete de avion Buc-Bruxelles-Buc

Număr anunț
DA20156264
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.718,17 RON
Valoare atribuită
1.718,17 RON
Data publicării
24.04.2018 18:00
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.718,17 RON

din 1.718,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.