Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapel RO 2x3m

Număr anunț
DA20146381
Autoritate contractantă
COMUNA ANINOASA (CUI 4280108)
Furnizor / câștigător
MONTPLAST SRL (CUI RO16566392)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
796,20 RON
Valoare atribuită
796,20 RON
Data publicării
24.04.2018 11:23
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,20 RON

din 796,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.