Ofertă acceptată
Cumpărare directă
descarcare card cond auto , tahograf si calibrare
- Număr anunț
- DA20163443
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
- Furnizor / câștigător
- SPEED SIGN SRL (CUI 17860000)
- Cod CPV
- 63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348,74 RON
- Valoare atribuită
- 348,74 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:47
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
348,74 RON
din 348,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro