Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA20156948
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic "Mihai Viteazul (CUI 4434452)
Furnizor / câștigător
EUROSTIL IMPEX SRL (CUI RO5786074)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.021,86 RON
Valoare atribuită
3.021,86 RON
Data publicării
25.04.2018 08:08
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.021,86 RON

din 3.021,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.