Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DIVERSE

Număr anunț
DA20156518
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOPLET (CUI 28949324)
Furnizor / câștigător
GIPO DEKOR SRL (CUI 16067104)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
687,40 RON
Valoare atribuită
687,40 RON
Data publicării
24.04.2018 21:16
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 21:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

687,40 RON

din 687,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.