Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie si verificare metrologica contor apa rece combinat DN 50/20 mm

Număr anunț
DA20157797
Autoritate contractantă
AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
Furnizor / câștigător
ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI RO14365554)
Cod CPV
50411100-0 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250 RON
Valoare atribuită
250 RON
Data publicării
25.04.2018 08:54
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250 RON

din 250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.