Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAVILION GRADINA-LUNCA NARCISELOR

Număr anunț
DA20155694
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
442,74 RON
Valoare atribuită
442,74 RON
Data publicării
24.04.2018 16:14
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442,74 RON

din 442,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.