Ofertă acceptată Cumpărare directă

TSH STAT AIA PACK si FT4 STAT AIA PACK

Număr anunț
DA20146658
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.697 RON
Valoare atribuită
2.697 RON
Data publicării
24.04.2018 11:31
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.697 RON

din 2.697 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.