Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA20152211
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA 1 DECEMBRIE 1918 DIN ALBA IULIA ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO13754391)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,90 RON
Valoare atribuită
566,90 RON
Data publicării
24.04.2018 14:17
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,90 RON

din 566,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.