Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAKITA - 9911 - SLEFUITOR CU BANDA, 650 W, 457X76 MM, TURATIE REGLABILA
- Număr anunț
- DA20156752
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43811000-1 · Masini de slefuit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,98 RON
- Valoare atribuită
- 457,98 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 07:41
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
457,98 RON
din 457,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro