Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANSARE PARASUTISTI CU AVION ANTONOV 2

Număr anunț
DA20150281
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
AERO WEST SRL (CUI RO12746056)
Cod CPV
60440000-4 · Servicii aeriene si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.407,20 RON
Valoare atribuită
41.407,20 RON
Data publicării
24.04.2018 13:27
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.407,20 RON

din 41.407,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.