Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subler inox 150mm, precizie 0,05mm-Micrometru TOPMASTER Set filiere si tarozi cu port Gadget
- Număr anunț
- DA20154798
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic „Petru Rares” Vetrisoaia (CUI 28369254)
- Furnizor / câștigător
- ŞTEFAN ALEX SRL (CUI RO18209825)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,90 RON
- Valoare atribuită
- 151,90 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 15:34
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
151,90 RON
din 151,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro