Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autogreder pentru nivelat drumuri in com. Valea Larga, jud. Mures

Număr anunț
DA20166388
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
Furnizor / câștigător
PVB EXCAVAŢII SRL (CUI RO36448308)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.600 RON
Valoare atribuită
30.600 RON
Data publicării
25.04.2018 13:29
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.600 RON

din 30.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.