Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORAMINA T - sac 25 kg. - Aviz BIO MS
- Număr anunț
- DA20165209
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUZOIESTI (CUI 4318288)
- Furnizor / câștigător
- FIPRO TRADE SRL (CUI RO6847773)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 12:47
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro