Ofertă acceptată Cumpărare directă

Burghiu conic in trepte, Gr. 3A 4-30 mm, Bohrcraft

Număr anunț
DA20164935
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,20 RON
Valoare atribuită
389,20 RON
Data publicării
25.04.2018 12:37
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,20 RON

din 389,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.