Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de reparatii cladire din str. 1 Decembrie 1918, nr. 34

Număr anunț
DA20163291
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
OPREA GRANDE CONSTRUCZIONI SRL (CUI RO17418033)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.190,27 RON
Valoare atribuită
153.190,27 RON
Data publicării
25.04.2018 11:43
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153.190,27 RON

din 153.190,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.