Ofertă acceptată Cumpărare directă

role termice latime 27,5,lunigme 18m

Număr anunț
DA20162960
Autoritate contractantă
CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO2746784)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
30145100-8 · Role pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,60 RON
Valoare atribuită
633,60 RON
Data publicării
25.04.2018 11:33
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,60 RON

din 633,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.