Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire ulei,filtru ulei si filtru aer MS90PLR

Număr anunț
DA20163878
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
LION VICTORIA S.R.L. (CUI RO13878977)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58 RON
Valoare atribuită
58 RON
Data publicării
25.04.2018 12:01
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 18:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.