Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOR MNK-FL CLASA B DN50 APA RECE Q15

Număr anunț
DA20155608
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U. M. 02015 Bacau (CUI 4591546)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38550000-5 · Contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682,26 RON
Valoare atribuită
682,26 RON
Data publicării
24.04.2018 16:09
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

682,26 RON

din 682,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.