Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Lexmark T644

Număr anunț
DA20143064
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0596 (CUI 13964180)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
24.04.2018 09:43
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.