Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie autoturism Skoda Octavia
- Număr anunț
- DA20162473
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apărării Naționale - Unitatea Militară 02512 (CUI RO4316090)
- Furnizor / câștigător
- INTERAUTO TECH S.R.L. (CUI RO28480863)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 621,84 RON
- Valoare atribuită
- 621,84 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:18
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
621,84 RON
din 621,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro