Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE REVIZII
- Număr anunț
- DA20161909
- Autoritate contractantă
- U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA SRL (CUI RO6412388)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.398,07 RON
- Valoare atribuită
- 3.398,07 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 11:03
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.398,07 RON
din 3.398,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro