Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie si reparatie dacia logan mcv

Număr anunț
DA20155813
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT ART DESIGN SRL (CUI ro23727041)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,45 RON
Valoare atribuită
824,45 RON
Data publicării
24.04.2018 16:25
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,45 RON

din 824,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.