Atribuită Cumpărare directă

Taiat lemn foc conform specificatiilor

Număr anunț
DA36134021
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Profesor Gheorghe Dumitreasa" localitatea Girov (CUI 17379015)
Furnizor / câștigător
FOOD GRUP SRL (CUI 17979184)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON