Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun Aer Spiralat 12 m - 8 x 12 mm - 12 Bar - UB8012120BU-MK
- Număr anunț
- DA20156771
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
- Furnizor / câștigător
- BUS IKARO SRL (CUI RO15283215)
- Cod CPV
- 42651000-4 · Unelte manuale pneumatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 07:44
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 09:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro