Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept pui dezosat fara piele romanesc

Număr anunț
DA20163854
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.30 "PINOCHIO" GALATI (CUI 24937351)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
385,35 RON
Valoare atribuită
385,35 RON
Data publicării
25.04.2018 12:00
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

385,35 RON

din 385,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.