Ofertă acceptată Cumpărare directă

EVALUARE PSIHOLOGIA MUNCII

Număr anunț
DA20152284
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALEXANDRU COSTESCU (CUI 20745728)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE "NASTASA MARIA MONICA" (CUI 23386653)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
24.04.2018 14:19
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.