Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MEDICALE PRIMARE

Număr anunț
DA20151477
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
DR. POPESCU CRISTIAN - MEDICINA DE FAMILIE (CUI 39165810)
Cod CPV
85121200-5 · Servicii prestate de medici specialisti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
24.04.2018 13:58
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.