Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare servicii de medicina muncii

Număr anunț
DA20154740
Autoritate contractantă
COMUNA IECEA MARE (PRIMARIA) (CUI 16517225)
Furnizor / câștigător
CENTRUL MEDICAL ORTHOPEDICS SRL (CUI 27742370)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
24.04.2018 15:31
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.