Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII TRANSPORT DE PERSOANE
- Număr anunț
- DA20158368
- Autoritate contractantă
- Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
- Furnizor / câștigător
- GICU TRANS SRL (CUI RO14233677)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.747,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.747,90 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 09:14
- Termen limită
- 30.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.04.2018 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.747,90 RON
din 1.747,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro