Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Servicii de asistenta tehnica si suport PIRS-eCJ

Număr anunț
DA20151532
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
7.200 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 14:00
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 8.000 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.