Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCHIRIERE AUTOBUZ/AUTOCAR CU SOFER

Număr anunț
DA20141768
Autoritate contractantă
COMUNA TOPOLOG (CUI 4508584)
Furnizor / câștigător
UNICAT CONF SRL (CUI RO15480101)
Cod CPV
60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.775 RON
Valoare atribuită
2.775 RON
Data publicării
24.04.2018 09:00
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.775 RON

din 2.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.