Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medicina muncii cadre didactice
- Număr anunț
- DA20156456
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "I. N. SOCOLESCU (CUI 4192731)
- Furnizor / câștigător
- BEST LINE SERVICII MEDICALE S.R.L. (CUI 22000532)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 19:42
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 19:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro