Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi 3.2 mm

Număr anunț
DA20163672
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.395,50 RON
Valoare atribuită
2.395,50 RON
Data publicării
25.04.2018 11:55
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.395,50 RON

din 2.395,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.