Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ziar 8 pagini format A3+ deschis

Număr anunț
DA20155550
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
Furnizor / câștigător
ENTER MEDIA SRL (CUI RO22101804)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102.600 RON
Valoare atribuită
102.600 RON
Data publicării
24.04.2018 16:06
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102.600 RON

din 102.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.