Atribuită Cumpărare directă

Servicii de transport

Număr anunț
DA36135902
Autoritate contractantă
INTRETINERE DRUMURI HARGHITA (CUI 42785235)
Furnizor / câștigător
GLOVER CONSTRUCTS S.R.L. (CUI 23634970)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON