Atribuită Cumpărare directă

AQUATIQUE Apa Minerala Plata +SGR 4 x 2L (4 buc / bax)

Număr anunț
DA36136309
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.001,97 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,97 RON