Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.

Număr anunț
DA20167577
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
Furnizor / câștigător
TERMOKLIMA SRL (CUI RO13038090)
Cod CPV
50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
25.04.2018 14:07
Termen limită
30.04.2018 17:00
Data finalizării
25.04.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.