Atribuită Cumpărare directă

CONSTATARE SI REMEDIERE DEFECTIUNE POMPE GRUNDFOS - Interventie si relee cu soclu

Număr anunț
DA36136322
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
MASTER ENGINEERING SRL (CUI 30508427)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON