Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - ob.inv.cf. ref. necesitate 2097/15.07.2024

Număr anunț
DA36136384
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
537,64 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,64 RON