Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE SANITARE CONFORM OFERTA 7829/11.07.2024

Număr anunț
DA36136388
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.790,54 RON
Data publicării
15.07.2024 14:28
Data finalizării
16.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790,54 RON