Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale Casa Jud. de Pensii Vaslui pentru Casa locala de Pensii Barlad

Număr anunț
DA20179198
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII VASLUI (CUI 13589944)
Furnizor / câștigător
GAZ EST SA (CUI RO14679859)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.417 RON
Valoare atribuită
6.417 RON
Data publicării
26.04.2018 12:19
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.417 RON

din 6.417 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.