Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
- Număr anunț
- DA20175881
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC RADU POPESCU (CUI 14176741)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDER S.R.L. (CUI 22703702)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.333 RON
- Valoare atribuită
- 9.333 RON
- Data publicării
- 26.04.2018 10:31
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 10:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.333 RON
din 9.333 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro