Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uleiuri minerale si preparate din petrol

Număr anunț
DA20174124
Autoritate contractantă
S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
Furnizor / câștigător
LEGMAN EXPRS (CUI RO31938570)
Cod CPV
09211800-9 · Uleiuri minerale si preparate din petrol (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.109 RON
Valoare atribuită
35.109 RON
Data publicării
26.04.2018 09:33
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.109 RON

din 35.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.