Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA SUPER EURO 5

Număr anunț
DA20173087
Autoritate contractantă
R 16029704 SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
Furnizor / câștigător
BARIL FORTE SRL (CUI RO26076380)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.625 RON
Valoare atribuită
54.625 RON
Data publicării
26.04.2018 08:57
Termen limită
01.05.2018 17:00
Data finalizării
26.04.2018 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.625 RON

din 54.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.