Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Gaze Naturale pentru Categoria B2;
- Număr anunț
- DA20165245
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA HARGHITA (CUI 9709805)
- Furnizor / câștigător
- HARGAZ HARGHITA GAZ S.R.L. (CUI 13861940)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.346,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.346,28 RON
- Data publicării
- 25.04.2018 12:49
- Termen limită
- 01.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.04.2018 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.346,28 RON
din 3.346,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro