Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE A LUCRARILOR ( DIRIGENTIE DE SANTIER )

Număr anunț
DA35147279
Autoritate contractantă
COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
Furnizor / câștigător
SERADYCONS SRL (CUI 19298642)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
85.000 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

85.000 RON